محل تبلیغات شما
به نام خدا 

سلام دوستان زهرا هستم همسفر
هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد هیچکدام ازمابه هیچ نیستیم حتی اگرخودبه هیچ. فکر کنیم .
در نگاه کلی جمله زیبایی است ولی آیا به درستی مفهوم آنرا درک میکنیم ؟
هرکدام از ما گذشته ای داریم که تلخ یا شیرین ،همیشه همراه ماست . من تا قبل ازورود به کنگره درگذشته سیر میکردم و حسرت روزهایی که یکی پس ازدیگری میگذشت و هیچ کاری نمیتوانستم انجام بدهم و احساس بی ارزش بودن میکردم .
همیشه اصرار داشتم وپافشاری میکردم که من تا ابد در بدبختی غوطه ور خواهم ماند و هیچگاه امید رهایی و یک روز خوش و آرامش را در زندگی نداشتم .
وقتی به کنگره آمدم و با وادیها و آموزشهای کنگره آشنا شدم فهمیدم که نباید تا این حد به گذشته فکر کنم بلکه باید از گذشته درس بگیرم ،در حال زندگی کنم ، و به آینده امیدوار باشم .
یاد گرفتم از خداوند شکوه و شکایت نکنم و باید خودم حرکت کنم و گنج را درون خودم پیدا کنم و بفهمم برای چه کاری آمده ام .
در وادی اول تفکر را یاد گرفتم و در وادی دوم یاد میگیرم هر موجودی بهر کاری ساخته شده است . پس باید قدر خودم را بدانم و حرکت کنم تا سیستم بچرخد و از حرکت نایستد .در سبستم حیات همه موجودات به هم مربوط هستند و باید به هم کمک کنند . 
حتی  کمترین موجودی که خودش فکرمیکند چرا آفریده شده و چه ارزشی دارد برای هستی ارزشمند است. 
وقتی به ارزش خودش پی میبرد و تلاش و کوشش راشروع میکند به قدرتی میرسد که هیچ کس نمیتواند او را از حرکت بازدارد . 
نکته مهمی که در وادی دوم مطرح میشود این است که ما هر چیزی را در ذهن خود به تصویر بکشیم برایمان محقق میشود پس چه خوب که همیشه تصاویر و اتفاقات مثبت و خوب را در ذهن خود تصور کنیم . 
باید بدانیم که اگر در راه مستقیم قدم برداریم قدرت مطلق پشتیبان و یاور ما خواهد بود . و این وادی به امید به آینده روشن میدهد چرا که پایان شب سیه سپید است . 

تایپ و تنظیم : همسفر معصومه

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران پروین اعتصامی

‌کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ D.Sap

مشارکت مکتوب لژیون ششم(سیستم ایکس)

کنم ,وادی ,کاری ,دوم ,کنگره ,میکردم ,را در ,در وادی ,وادی دوم ,ذهن خود ,و باید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه عینک معتبر Benjamin's site subcrutpgeapi Keneth's page دانلود جدیدترین و بهترین آهنگ ها و مطالب دانلود44 - بروز ترین مرجع دانلود فارسی دهکده ریاضی قیمت روز زعفران irsuwisa یادداشتهای صفر درجه