محل تبلیغات شما
به نام خدا

سلام دوستان مریم هستم همسفر

این دستور جلسه به صورتی است که جای زیادی برای صحبت وبحث وگفت و گو دارد. وهمه مصرف کنندها معمولا انواع و اقسام راه هارا رفته اند .واعتیاد متاسفانه از موضوعاتی است که بسیاری از افراد درباره ی آن اظهار نظر میکنند ازپزشک متخصص تا افراد جامعه و خانواده شخص مصرف کننده وعطاری هاو.
متاسفانه چون مصرف کننده زیاد است واکثر مصرف کننده ها عاجز و ناامید شده اند از درمان اعتیادشان این امرباعث شده که افراد سود جوی زیادی ازاین موضوع سوءاستفاده بکنند .من وقتی بعداز سالها تخریب متوجه اعتیاد مسافرم شدم به دلیل عدم آگاهی اورامجبور به ترک ناگهانی کردم چون شنیده بودم که اعتیاد یک نوع وابستگی است وبا مصرف نکردن مواد به مدت چند روز مواد ازبدن خارج شده واگر کسی دوباره مصرف کند از بی ارادگی و ضعف شخصیت خودش بوده است. توی این مدت سقوط آزادمسافرم مواد را مصرف نکرد اما حال خرابی داشت وبه قدری عصبی وتند خو شده بود که من ترجیح دادم مصرف کند ومن بایک آدم مصرف کننده زندگی کنم تا بایک آدم بداخلاق وعصبی زیرا مواد مخدر به اندازه کافی مانند پرده ای روی عقل و قلب وایمانش را پوشانده بود وقطع ناگهانی مواد هم آسیب هایش راچندین برابر کرد ودراوج ناامیدی درست زمانی هردوی ما تبدیل شده بودیم به مرده ای متحرک به مانند کالبدی بی جان ،نور امید از سوی کنگره برایمان نمایان شد وما وارد کنگره شدیم ولی از روش کنگره اطلاعی نداشتیم .متد DSTروشن کرد که شخص مصرف کننده از بچگی ضعف شخصیت نداشته است ودرواقع اعتیاد یک جایگزینی مزمن است که مواد مخدربیرونی جای مواد مخدر درونی را درجسم گرفته وروان خراب وبهم ریخته جای افکار مثبت را گرفته است واین بهم ریختگی ها همه وهمه تنها به دلیل درست کارنکردن سیستم ایکس است که مجموعه سیستم تولید کننده مخدر های طبیعی بدن نوروترانسمیتر ها ،ناقل های عصبی وغدد درون ریز و بیرون ریز میباشد واگرکسی سیستم ایکسش رابازسازی کند وسیستم شبه افیونی به کاربیوفتد درما قطعی اعتیاد صورت گرفته ودیگر وسوسه وبهم ریختگی درکار نیست واین بازسازی تنها درمتد DSTجناب مهندس صورت میگیرد وحداقل به 10ماه زمان نیازدارد واین به تعادل رسیدن به صورت تدریجی وپله ای انجام میگیرد ومفهوم DSTهم به همین معنا است Dezhakam:  Dضریب 8/. برای تعیین مقدار کاهش هر پله 

Step:S
مدت زمان توقف در هر پله ،21روز
Time:T
طول مدت درمان حداقل 10ماه
پس اگر مصرف کننده ای نمیتواند یک مرتبه مواد را کنار بگذارد از بی ارادگی نیست بلکه او بیمار است.وآیا شخص بیمار بیماری اش را درمان میکند یا ترک؟؟؟؟اعتیاد موضوعی فقط رفتاری نیست که آن را ترک کنیم اعتیاد بیماری است وبیماری ترک ندارد وبایستی درمان شود .
ومن خدارا شاکرم که با کنگره آشنا شدم زیرا مسافرم درنا باوری درمان شد ونه تنها اعتیاد از زندگی ما بیرون رفت بلکه عقل و عشق دوباره دروجودش نمایان شد وتغییر صفات خودم ومسافرم را مدیون آموزش های کنگره هستم.

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران پروین اعتصامی

‌کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ D.Sap

مشارکت مکتوب لژیون ششم(سیستم ایکس)

مصرف ,مواد ,اعتیاد ,کننده ,درمان ,کنگره ,مصرف کننده ,است که ,اعتیاد یک ,ضعف شخصیت ,شخص مصرف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تحیات الهوی دانلود(آچار) ثبت برند - ثبت لوگو Lisa's life dream شهداء روستای آل کبود خرید اینترنتی رینگ لایت سلفی موبایل ارزان دایره ای لنز دار 2020 تبلیغات و بازاریابی دفتر خاطرات hyrdplenintem