محل تبلیغات شما
به نام خدا

سلام دوستان سمیه هستم همسفر :

مطالبی که در سی دیهای کنگره بیان میشود برای این است که من چیزی را از آنها به دست بیاورم و درزندگی من کاربرد داشته باشد .
تاثیر این سی دیها روی تغییر حس خیلی مهم است ، من دارم یک مسیری را طی میکنم ، که مسیر راحتی نیست کلی ناراحتی و اندوه و فشار طی سالها وجود داشته و حالا هم ادامه دارد چون هنوزبه نتیجه کامل نرسیده ام ولی وقتی حس من بهترشد میتوانم این مسیر را به خوبی طی کنم .
این سی دیها با نوشتن ماندگار میشود و این برای تمام اعضای کنگره لازم و ضروری است . ما در کنگره درمان گروهی داریم ولی آیا اگرگروه پانصد نفری که بیماری قلبی دارند بخواهند خودشان را درمان کنند میتوانند ؟ خیر ، چون بدون تفکر و آموزش و دانش هیچ تغییر و درمانی قابل انجام نیست  . پس چیزی که برای گروه درمانی نیاز داریم متون آموزشی است . یک دانشگاه بدون متون آموزشی چه کار میتواند بکند ؟ 
چرا همه اعضاباید سی دیها رابنویسند؟ چون ماهمه شاگردان آقای مهندس هستیم و علم ایشان از طریق این سی دیها در اختیار ماقرار میگیرد و اگر انسانها در کنگره به درمان قطعی میرسند به دلیل دانشی است که در اینجا وجود دارد . دانش کنگره باعث میشود انسانهایی که بهم ریخته و درگیر هستند وارد لژیونها شوند و به تعادل برسند .

تایپ و تنظیم : همسفر معصومه

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران پروین اعتصامی

‌کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ D.Sap

مشارکت مکتوب لژیون ششم(سیستم ایکس)

سی ,دیها ,کنگره ,درمان ,میشود ,، ,سی دیها ,این سی ,متون آموزشی ,در کنگره ,دیها در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

paywaythrosel فروشگاه فایل simppikendli shahidshooshtari93 eatnidewdti جامعه‌شناسی اطلاعات arashatashbahar pringuardsese بابیت و بهائیت در ترازوی نقد دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی