محل تبلیغات شما
به نام خدا

انسان گاهی خودشم متوجه نمیشه که چطوری یک صفت درش شکل میگیره.صفات در انسان جاری هستش واگر غافل بشه ممکنه صفتهای بدی بهش پیوند بخوره‌.
یه ادم آروم تبدیل به ادم وحشی از نظر خلق و خو میشه یه کینه ای میشه یا نفرت پیدا میکنه و.‌‌
انسان نیاز به دانش و اگاهی داره تا بتونه چیزی رو تشخیص بده مثلا تشخیص بده ادم کینه ای هستش یا حسود هستش و.وقتی تشخیص داد میتوته با اگهی اون صفت رو از خودش دور کنه و یا میتونه اون رو به صفت تنومندی در درون خودش در بیاره.
انسان زمانی صفت بدی بهش پیوند میخوره که زخمی بشه .انسان توی مشکلات و زمانی که دلش میشکنه ممکنه به صفتهای بد پیوند بخوره یا اینکه با شناخت بتونه از اون مرحله سخت عبور کنه.انسان تا وقتی صفت بدی درش ظاهر نشه به درد نیروهای منفی نمیخوره .پس باید یه ضربه شدید بهش وارد بشه و نیروهای منفی با القا اون رو از مسیر و راه درست منحرف کنند.
برای جدا شدن از پیوند نا میمون اولین قدم شناخت هستش و داشتن دانش و آگاهی.باید تزکیه و پالایش اتفاق بیفته .زمان تزکیه و پالایش زمان خاصی نیست اون هم در زندگی جاری هستش .درست زمانی که من فشار زیادی رو دارم تحمل میکنم زمانی که ناراحتم و.‌زمان تزکیه و پالایش هستش اون زمان اگر من خشمم رو بیرون بریزم و سر کسی دیگه خالی کنم و تحملم رو بالا نبرم دوباره و دوباره این اتفاق برام میافته و خودش رو به عنوان یه صفت در من نهادینه میکنه.برای اینکه تزکیه و پالایش کار خیلی سختی هستش این خیلی مهمه که من بدونم برای چی باید تحمل کنم و نقطه تحمل بالا پیدا کنم .برای اینکه با هر چیز کوچیک خودم و دیگران رو اذیت نکنم.برای اینکه ارامش داشته باشم برای اینکه میوهای درخت من شیرین باشه نه تلخ و زهراگین ،اونوقت تحمل خیلی مسائل برام راحتره و تصمیمات بهتری میتونم بگیرم.

تهیه مطلب : همسفر زهراسلیمی

کارگاه آموزشی خصوصی همسفران پروین اعتصامی

‌کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ D.Sap

مشارکت مکتوب لژیون ششم(سیستم ایکس)

رو ,هستش ,صفت ,اون ,اینکه ,انسان ,برای اینکه ,و پالایش ,تزکیه و ,زمانی که ,تشخیص بده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Adamak ولگردی در اینترنت داستان های کوتاه منصور مقالات حقوقی تعمیر پرینتر | تعمیرات پرینتر | قطعات پرینتر | قطعات یدکی پرینتر apmanhoti ایده برتر پارسیان خاورمیانه كتابخانه عمومی شهدای نشتارود مدرسه آموزش از راه دور سلام (دخترانه) کابین هکاته